Hero banner V11

Buďte hrdí na vaši střechu!

vybírejte z nejširší palety tvarů a povrchových úprav pálených tašek Tondach, ukažte tak váš styl a cit pro design. Díky odolnosti a dlouhověkosti pálených tašek budete moci být na vaši novou střechu hrdí po generace.                                               

Tvoříme střechy pro budoucnost

"Nastal čas na design na střeše."

Nová pálená taška Tondach V11

Novou pálenou tašku Tondach V11 nelze přehlédnout. Unikátní tvar, zdokonalené funkce, působivá barevná škála Anthrazit, Basalt a Titanium. Dokonale vyjadřuje nadčasový design, aniž by slevila z tradičních předností pálené tašky. 

Engoba Anthrazit

Engoba Basalt

Engoba Titanium

 Již v roce premiéry sklidila taška V11 mezinárodní ohlas v podobě ocenění evropských soutěží designu. Jedinečný tvar optimalizuje odtok dešťové vody a rozehrává na střeše nekonečně proměnlivou hru odrazů denního světla. Střešní taška V11 je čistý design: architektonický prvek, který zapadá do budovy, aniž by hrál hlavní roli. Unikátní tvar „V“ je významným designovým prvkem, zatímco číslo „11“ vyznačuje počet tašek, které jsou potřebné pro položení 1 m2 střešní krytiny. Tvoříme design pro budoucnost.

  • unikátní tvar "V"
  • nadčasový design
  • nekonečná hra odrazů světla
  • optimalizovaný odtok dešťové vody

Kalkulace střešní krytiny Tondach ZDARMA

Vyplněním formuláře získáte přesnou spotřebu materiálu pro vaši střechu

Střešní tašky Tondach

Prohlédněte si katalog pálené střešní krytiny Tondach, vyhledejte tašku dle vašich požadavků a přejděte na její detail a vlastnosti. Dále si můžete ZDARMA spočítat vaši vysněnou střechu, prohlédnout si elektronický ceník nebo si vybrat ze seznamu doporučených prodejců.

 

 

Nejoblíbenější tašky našich zákazníků