Cashback 15 000 Kč
Cashback 15 000 Kč

Kupte si pořádnou střechu Tondach a získejte 15.000 Kč zpět!

Plánujete pokládat novou střechu? Nakupte jakoukoliv pálenou střešní krytinu Tondach a získejte 15.000 Kč na váš bankovní účet. Veškeré podmínky akce naleznete na stránce níže. Akce se prodlužuje do 30. 9. 2023

Logo Tondach

Pro získání 15.000 Kč je nutné:

První krok
 • Vyplnit jednoduchý registrační formulář

Vyplňte registrační formulář na této webové stránce a k nákupu střešní krytiny Tondach od nás dostanete 15.000 Kč.

Druhý krok
 • Nakoupit střešní krytinu Tondach

Navštivte stavebniny a zakupte si jakoukoliv pálenou střešní krytinu Tondach do 30. 9. 2023.

Třetí krok
 • Uplatnit nárok na vrácení peněz

Nejpozději do 30. 4. 2024 si zažádejte o získání peněz na našich webových stránkách. Je potřeba dodat všechny požadované dokumenty. Poté vás bude kontaktovat oblastní manažer společnosti Tondach a společně podepíšete smlouvu o marketingové spolupráci. Tato smlouva slouží k formálnímu uplatnění.

Čtvrtý krok
 • Podepsat smlouvu s oblastním manažerem

Po úspěšném uplatnění Vás bude kontaktovat oblastní manažer společnosti Tondach a společně podepíšete smlouvu o marketingové spolupráci. Tato smlouva slouží k formálnímu uplatnění cashbacku.

 • Po vyplnění registračního formuláře Vám na emailovou adresu bude zaslán poukaz s unikátním kódem, který budete potřebovat v celém procesu. Dobře si ho prosím uchovejte. 
 • Poukaz je platný pro individuální výstavbu rodinných domů nebo rekonstrukci střechy rodinného domu na území ČR, na které bude střešní krytina Tondach položena do 30. 4. 2024. Vrácení peněz se nevztahuje na hromadnou výstavbu. 
 • Dále vás bude v co nejkratší době kontaktovat naše operátorka zákaznického servisu a nabídne pomoc s výpočtem spotřeby materiálu a poradí jak v celém procesu postupovat. Vypracování cenové nabídky není podmínkou pro získání peněz.
 • Po získání poukazu stačí navštívit stavebniny a nakoupit jakoukoliv pálenou střešní krytinu Tondach v minimálním množství 100 m² a v termínu od 21. 6. 2023 do 30. 9. 2023. Důležité je, aby ve stavebninách uvedli váš unikátní kód poukazu na vaši fakturu nebo do svého interního systému. Nákup střešní krytiny Tondach musí být realizovaný u smluvního partnera Wienerberger s.r.o. nebo u prodejce, který u smluvního partnera nakupuje. 
 • Pro uplatnění nároku na 15.000 Kč je nutné, abyste do 30. 4. 2024 navštívili webovou stránku www.wienerberger.cz/cashback-uplatneni a poskytli všechny potřebné dokumenty – fotografie vaší střechy před a po pokládce pálené střešní krytiny Tondach, kopie faktury nebo dodacího listu potvrzující nákup a unikátní kód poukazu.
 • Po úspěšném uplatnění nároku, Vás bude osobně kontaktovat oblastní manažer společnosti Tondach, který se s Vámi setká a podepíše smlouvu o marketingové spolupráci. Tato smlouva slouží k formálnímu uplatnění a zajištění vzájemného partnerství. Po podepsání smlouvy Vám budou peníze zaslány na bankovní účet, který jste uvedli v rámci této smlouvy. Tímto způsobem je zajištěna transparentnost a bezpečnost finančních transakcí, přičemž Vaše spokojenost je naším primárním cílem.

Střešní krytina pro stavbu rodinných e4 domů

Wienerberger e4 dům je optimalizován pro ideální kombinaci jednotlivých produktů z řady Tondach i Porotherm. Toto řešení má preferenci jak u výrobce, tak u projektantů, obchodníků a stavebních firem. Celý sortiment je široce dostupný na území České republiky díky podpoře v oblasti stavebnin. Další informace o domech e4 lze nalézt na webové stránce www.e4dum.cz.

Jakou střešní tašku vybrat?

Střecha je jednou z nejdůležitějších konstrukcí, které na stavbách najdeme. Je nejen estetickou záležitostí, ale i ochranou pro lidi a zejména, pro stavbu samotnou. Jakmile je střecha poškozená, případně některý její detail či aspekt nefunguje tak, jak bylo zamýšleno či navrženo, začne nevyhnutelně zatékat do nižších částí stavby. To samozřejmě představuje velké riziko nejen pro stavbu samotnou, ale postupem času i pro její obyvatele. Jak ale vybrat tu správnou střechu a střešní krytinu? Podle čeho se rozhodnout? Naši ověření a certifikovaní e4 projektanti vám pomohou vybrat tu správou střešní krytinu pro váš dům.

Contiton 12 - Engoba černá

dříve Stodo 12 je drážková taška moderního vzhledu s hlubokým dvojitým drážkováním.

Planoton 14 - Engoba granit

Čisté linie a přirozená elegance dříve Figaro Deluxe osloví každého, kdo chce mít střechu v souladu se současnými architektonickými trendy.

Reference rodinný dům Středočeský kraj 2022

Co potřebujete splnit pro vrácení 15.000 Kč?

 • Vyplňte jednoduchý registrační formulář
 • Nakupte střešní krytinu Tondach
 • Uplatnit nárok na vrácení peněz
 • Podepište smlouvu s oblastním manažerem a získejte 15.000 Kč na váš bankovní účet