Male and female project manager collaborating in front of computer screen at office

ASISTENT / ASISTENTKA OBCHODNÍHO ŘEDITELE

Hledáme kolegu na pozici Asistent / Asistentka obchodního ředitele v Českých Budějovicích.

Společnost Wienerberger je výrobcem cihelného systému Porotherm, střešních tašek Tondach, lícových cihel a obkladových pásků Terca a cihlové dlažby Penter. Smyslem naší práce je pomáhat lidem plnit sen o dobrém bydlení. Do naší party v Českých Budějovicích nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici

Asistent/-ka TOP obchodního ředitele

  • Pojmete velké množství různorodých úkolů?
  • Baví Vás administrativa i komunikace s lidmi?
  • Nebojíte se práce s čísly a balíčkem MS Office?

Pak čtěte dál. Pokud Vás zaujme náplň práce, pošlete nám svůj životopis.

NÁPLŇ PRÁCE

Administrativní a organizační podpora obchodního ředitele zahrnuje zejm. přípravu a organizaci porad, vč. výjezdních, zajištění oběhu písemností, péči o návštěvy, zpracování faktur, spolupráci při firemních akcích, přípravu podkladů pro jednání, reporting a prezentace.

OČEKÁVÁME

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • angličtinu na úrovni minimálně B1
  • pokročilou úroveň ovládání nástrojů z řady MS Office
  • všeobecný přehled a reprezentativní vystupování
  • řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

  • příjemné pracovní prostředí v centru Českých Budějovic
  • zázemí stabilní společnosti a přátelský kolektiv
  • pomoc při zaškolení a odborný růst
  • benefity společnosti: 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, benefitní systém cafeterie, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, firemní akce, právní poradenství, aj.

Firma Wienerberger si váží svých zaměstnanců, zajišťuje jim potřebné vybavení a vzdělávání.

Employer branding

Chcete-li být užitečný našemu týmu a našim zákazníkům, pak nám pošlete váš strukturovaný životopis včetně telefonického kontaktu na email: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel.+420 383 826 440.

Ostatní nabízené pozice na centrálu v Českých Budějovicích