Žena s telefonem a projekt manažer u počítače.

ASISTENT / ASISTENTKA TOP MANAGEMENTU

Hledáme kolegu na pozici Asistent / Asistentka TOP Managementu.

Troufnete si být pravou rukou TOP managementu?

Společnost Wienerberger je výrobcem cihelného systému Porotherm, střešních tašek Tondach, lícových cihel a obkladových pásků Terca a cihlové dlažby Penter. Smyslem naší práce je pomáhat lidem plnit sen o dobrém bydlení. Do naší party v Českých Budějovicích nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici

Asistent/-ka TOP managementu

  • Pojmete velké množství různorodých úkolů?
  • Baví Vás administrativa i komunikace s lidmi?

NÁPLŇ PRÁCE

Administrativní a organizační podpora jednatelů společnosti zahrnuje zejm. přípravu a organizaci porad, vč. výjezdních, ověřování dokumentů, evidenci pošty a správu datových schránek, vkládání smluv do centrálního registru, zajištění oběhu písemností a interních předpisů, péči o návštěvy, zpracování faktur, spolupráci při firemních akcích, přípravu podkladů pro jednání, reporting a prezentace, překlady.

OČEKÁVÁME

  • minimálně středoškolské vzdělání a 3 roky praxe na obdobné pozici
  • angličtinu na výborné úrovni, minimálně úroveň B2
  • pokročilou úroveň ovládání nástrojů z řady MS Office
  • všeobecný přehled a reprezentativní vystupování
  • řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

  • příjemné pracovní prostředí v centru Českých Budějovic
  • zázemí stabilní společnosti a přátelský kolektiv
  • pomoc při zaškolení a odborný růst
  • benefity společnosti: 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, benefitní systém cafeterie, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, firemní akce, právní poradenství, aj.

Firma Wienerberger si váží svých zaměstnanců, zajišťuje jim potřebné vybavení a vzdělávání.

Employer branding

Chcete-li být užitečný našemu týmu a našim zákazníkům, pak nám pošlete váš strukturovaný životopis včetně telefonického kontaktu na email: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel.+420 383 826 440.

Ostatní nabízené pozice na centrálu v Českých Budějovicích