Recultivation of clay pit in Beerse
© Uwe Strasser

ESG MANAGER

Hledáme kolegu na pozici ESG MANAGER (Environment, Social and Govarnance).

Skupina Wienerberger v České republice si klade za cíl dosahovat ambiciozních cílů v oblasti udržitelného rozvoje a sociální zodpovědnosti – chcete nám v této oblasti pomoci?

Jsme výrobcem cihelného systému Porotherm, střešních tašek Tondach, lícových cihel a obkladových pásků Terca a cihlové dlažby Penter a betonové dlažby Semmelrock. Smyslem naší práce je pomáhat lidem plnit sen o zdravém bydlení. Do našeho kolektivu nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici

ESG manager (Environment, Social and Govarnance)

  • Máte prakticky zvládnuté projektové řízení?
  • Orientujete se v pojmech environment, biodiverzita, redukce CO2, sociální zodpovědnost a CSR (Company Social Responsibility) aktivity?

Pokud ano, potom čtěte dál!

NÁPLŇ PRÁCE

Budete

  • se na řízení projektů, které podporují ESG aktivity v oblasti životního prostředí a dalších oblastí
  • sledovat klíčové ukazatele a spoluvytvářet odpovídající technické nástroje ve spolupráci s interními i externími experty
  • pomáhat zajišťovat společný přístup, standardizaci použitých dat a komunikaci uvnitř i mimo společnost
  • podporovat dosahování stanovených cílů v definovaných ESG oblastech

OČEKÁVÁME

  • prokazatelnou praxi v projektovém řízení
  • plynulou angličtinu
  • vzdělání z oblasti přírodních věd (biologie, environmentální technologie, apod.) výhodou
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • ochotu cestovat v rámci ČR i Evropy

NABÍZÍME

  • unikátní rozvojové projekty a mezinárodní spolupráci
  • zázemí stabilní společnosti a možnost výkonu práce po celé ČR
  • benefity společnosti: hodnocení na základě plnění cílů, 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, benefitní systém cafeterie, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, firemní akce, právní poradenství, aj.

Firma Wienerberger si váží svých zaměstnanců, zajišťuje jim potřebné vybavení a vzdělávání.

Chcete-li být užitečný/á našemu výrobnímu týmu a našim zákazníkům, pak pošlete svou žádost se strukturovaným životopisem na e-mail: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel. +420 383 826 440.

Grafika na web WTS

Ostatní nabízené pozice na centrálu v Českých Budějovicích