Architect on the phone while his colleague is looking at a plueprint, unfinished buildings in the background, Fast Forward Commercial Excellence

FIREMNÍ STATIK

Hledáme kolegu (ž/m) na pozici Firemní statik (junior – vhodné i pro absolventy).

Chcete se stát součástí úspěšného týmu?

  • Hledáte práci, do které byste se těšili?
  • Chcete se aktivně podílet na budování úspěšné a společensky zodpovědné firmy?

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce bude odborné statické posuzování vodorovných konstrukcí Porotherm, konzultační činnost v rámci vývoje „kladecího programu“ a dlouhodobá pomoc při vývoji typových detailů.

OČEKÁVÁME

  • nadšení a proaktivní přístup
  • řidičský průkaz skupiny B a chuť cestovat po výrobních závodech v ČR a do zahraničí
  • anglický jazyk na úrovni B2
  • odpovídající stavební vzdělání

NABÍZÍME

  • smysluplnou práci a stabilitu nadnárodní společnosti, jedničky na trhu
  • velmi výkonný tým
  • benefity společnosti: 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, jazykové vzdělávání, cafeterie, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, právní poradenství, aj.

Firma Wienerberger si váží svých zaměstnanců, zajišťuje jim potřebné vybavení a vzdělávání.

Chcete-li být užitečný našemu prodejnímu týmu a našim zákazníkům, pak nám pošlete váš strukturovaný životopis včetně telefonického kontaktu na email: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel.+420 383 826 440.

Ostatní nabízené pozice v Českých Budějovicích (SAP)