Managers discussing energy charts

HR BUSINESS PARTNER

Hledáme zkušeného kolegu/kolegyni na pozici HR Business partner pro výrobní závody skupiny Wienerberger v České republice.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Možná hledáme právě vás na pozici HR Business partner pro výrobní závody skupiny Wienerberger v České republice.

NÁPLŇ PRÁCE

Kompletní zastřešení HR procesů a nastavení standardu na přidělených závodech. Mezi hlavní úkoly patří zejména podpora ředitelů závodů a manažerů:

  • v oblasti získávání, náboru a uvedení nových pracovníků
  • při dodržování pracovněprávní legislativy
  • při vzdělávání, hodnocení a odměňování zaměstnanců
  • v oblasti korporátních projektů
V České republice se staráme o 15 výrobních závodů, 1 centrální sklad a zaměstnance centrály společnosti v centru Českých Budějovic. Nový kolega/kolegyně bude pečovat o 8 z nich. Je nás přibližně tisíc a každý z nás je jiný, jedinečný. Věříme, že využitím rozmanitosti a dobrých nápadů našich zaměstnanců dosáhneme rozvoje a růstu. Našim společným cílem je pomáhat lidem vytvářet vysněný domov.

OČEKÁVÁME

  • vyzrálou osobnost, která ví, jaká je přidaná hodnota HR pro společnost
  • praktické zkušenosti s KPI v oblasti HR, vč. kompetencí je řídit, podporovat a kontrolovat
  • praktickou znalost zákoníku práce a HR procesů (směnové modely, tarifní třídy, kvalifikační matice, nábor, vzdělávání a rozvoj, průzkum spokojenosti, apod.)
  • znalost anglického jazyka (B2)
  • řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat minimálně 3 dny v týdnu

NABÍZÍME

  • dostatek smysluplné práce
  • zázemí stabilní společnosti v centru Českých Budějovic
  • možnost stát se součástí HR komunity Wienerberger AG, profesní růst
  • Benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, Cafeterie, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Chcete-li být užitečný/á našemu HR týmu a našim zákazníkům napište nám, co Vás baví a přiložte strukturovaný životopis na e-mail: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel. +420 383 826 440.

Ostatní nabízené pozice v Českých Budějovicích