Male and female project manager collaborating in front of computer screen at office

INTERNÍ AUDITOR

Hledáme kolegu (ž/m) na pozici Interní auditor na centrálu společnosti v Českých Budějovicích.

Máte zkušenosti z oblasti interního auditu a kontrol?

Společnost Wienerberger je výrobcem cihelného systému Porotherm, střešních tašek Tondach, lícových cihel a obkladových pásků Terca a cihlové dlažby Penter. Smyslem naší práce je pomáhat lidem plnit sen o dobrém bydlení. Na centrálu společnosti v Českých Budějovicích hledáme kolegu/kolegyni na pozici

Interní auditor (ž/m)

  • Baví Vás procesy?
  • Máte zkušenosti s přípravou i samotnou interní kontrolou?
  • Nebojíte se komunikovat v angličtině a chcete jí využít při hovorech či setkání s kolegy ze skupiny Wienerberger?

Pokud ano, pak jste to možná vy, koho k nám hledáme!

Náplní práce bude

praktických výkon interního auditu – pravidelný i ad hoc, vč. systematizace a formalizace, a to zejm. v oblastech: výroba, prodej, nákup, finance, HR, payroll, BOZP.

Součástí náplně práce je i správa digitálních kontrolních nástrojů, podpora při nastavování interních procesů a podpora pro další subjekty s kompetencí interních i externích auditů a kontrol v celé skupině firem Wienerberger Česká republika.

Co budete potřebovat

  • mít povědomí o kontrolních standardech (postupech, normách), které používají auditoři (účetní auditoři a ISO auditoři) a veřejná správa (např. finanční správa)
  • orientovat se v zákonných předpisech typu – zákoník práce, občanský zákoník, trestní zákoník, zákon o trestní odpovědnosti právnických osob a GDPR
  • výhodou je orientace v zák. o daních z příjmů a zák. o správě daní, zákoně o účetnictví, zákoně o obch. korporacích, příp. hrubý vhled do předpisů k BOZP/PO, předpisech o praní špinavých peněz, whistleblowingu apod.
  • schopnost systematizovat, formalizovat a vizualizovat výstupy
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • řidičské oprávnění skupiny B

PROČ SI VYBRAT NÁS


Jsme na trhu v České republice jsme již 30 let, celosvětově společnost Wienerberger oslavila již 200 let od svého založení. Najdete u nás mnoho loajálních a zajímavých lidí. Čeká Vás různorodá náplň práce, zajímavé projekty, a hlavně budete součástí úspěšného týmu.
 

V oblasti dalších benefitů vás u nás čeká také 5 týdnů dovolené, 13. mzda, příspěvky na penzijní připojištění, cafeterie, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, firemní akce, právní poradenství, aj.

Rádi přivítáme někoho, komu dává práce ve stavebnictví s cihlami a střešními taškami smysl a vidí, že na kvalitě záleží. 

Digitalisation process at Wienerberger

Zašlete nám životopis

Pokud Vás práce u nás zaujala, pak nám pošlete váš strukturovaný životopis včetně telefonického kontaktu na email: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel.+420 383 826 440.

Ostatní nabízené pozice v Českých Budějovicích