Odborný poradce pro projekční kanceláře

INŽENÝR AUTOMATIZACE A ROBOTIZACE - CELÁ ČR

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Inženýr automatizace a robotizace pro výrobní závody po celé České republice.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Možná hledáme právě vás na pozici Inženýr automatizace a robotizace pro výrobní závody po celé České republice.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce bude automatizace, vývoj a programování všech typů robotů včetně jejich kalibrace a uvedení do chodu. Zavádění umělé inteligence pro všechny závody ve skupině Wienerberger.

Budete odpovědný/á např. za

  • studii proveditelnosti a reálné návratnosti investic do automatizace
  • měření po stránce elektromechanické a vypracovávání protokolů o výsledcích měření
  • kontrolu plnění kvalifikačních plánů pro jednotlivé řady výrobků
  • optimalizaci výrobků s cílem zvýšení robustnosti

OČEKÁVÁME

  • VŠ vzdělání (robotizace, strojní a reverzní inženýrství, robotika a automatizace ve strojírenství)
  • prokazatelnou praxi a proaktivitu v oblasti automatizace a robotizace

NABÍZÍME

  • dostatek smysluplné práce
  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • Benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Chcete-li být užitečný/á našemu týmu, pak pošlete svůj motivační dopis a strukturovaný životopis na e-mail: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel. +420 383 826 440.

Ostatní nabízené pozice na centrálu v Českých Budějovicích