Male and female project manager collaborating in front of computer screen at office

KOMODITNÍ MANAŽER

Hledáme kolegu (ž/m) na pozici Komoditní manažer.

NÁPLŇ PRÁCE

Realizace nákupu surovin, zboží a služeb pro optimální zajištění skladových zásob v souladu se strategií společnosti.

Součástí náplně práce bude:

  • realizace nákupu určených artiklů a služeb
  • komunikace s dodavateli a vyřizování reklamací
  • průzkum trhu a vyhledávání dodavatelů
  • vytváření statistik, vedení a hodnocení dodavatelů
  • optimalizace stavů skladů
  • zpracování podkladů pro jednání a uzavírání rámcových smluv
  • vystavování objednávek na základě požadavku interního zákazníka
  • sjednávání přepravní a dodací dispozice podle podmínek a požadavků závodů
  • zpracovávání poptávek a provádění výběrových řízení
  • používání interních elektronických systémů SAP, AIDA, POA, SRM, Ecovadis, …
  • komunikace s komoditním specialistou z koncernového týmu

OČEKÁVÁME

  • praxi v jednáním s dodavateli
  • vysokou úroveň komunikace, spolupráce a samostatnosti
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • pokročilou úroveň práce s PC a způsobilost k řízení osobního automobilu

NABÍZÍME

  • smysluplnou a odpovědnou práci
  • velmi dobrý a výkonný tým
  • pomoc při zaškolení
  • motivační mzdu vázanou na plnění cílů
  • další benefity společnosti: 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, benefitní systém Cafeterie, příjemné pracovní prostředí, právní poradenství, aj.
Employer branding

Chcete-li být užitečný našemu týmu a našim zákazníkům, pak nám pošlete váš strukturovaný životopis včetně telefonického kontaktu na email: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel.+420 383 826 440.

Ostatní nabízené pozice na centrálu v Českých Budějovicích