Architect on the phone while his colleague is looking at a plueprint, unfinished buildings in the background, Fast Forward Commercial Excellence

MANAŽER KVALITY

Hledáme kolegu na pozici: Manažer kvality.

Chcete se stát součástí úspěšného týmu?

Možná hledáme právě vás na pozici: Manažer kvality.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce bude řízení politiky jakosti v segmentu cihel a pálené střešní krytiny. Budete vytvářet a řídit proces zlepšování kvality, odpovídat za sestavování a aktualizaci příruček cílů kvality, provádět pravidelné audity na výrobních závodech a následně zpracovávat akční plány pro zlepšování kvality výrobků.

Budete odpovědný za:

  • spolupráci s obchodním a produktovým týmem, procesním inženýrem, závodními i externími laboratořemi a s technickými školami s cílem zlepšit parametry a kvalitu výrobků
  • podporu výrobních závodů formou konzultací v tématech souvisejících s kvalitou výrobků, metodické řízení hlavního metrologa a laborantů
  • komunikaci s certifikačními orgány ISO a FPC, úspěšný průběh auditů, řízení interních auditů, vč. nominace nových interních auditorů

OČEKÁVÁME

  • motivaci a chuť pracovat v keramické výrobě
  • zkušenosti z oblasti řízení výroby a procesů
  • schopnost reagovat na měnící a rozvíjející se povahu organizace
  • převzetí odpovědnosti za konstruktivní řešení problémů
  • pokročilou znalost anglického jazyka (B2)
  • řidičské oprávnění skupiny B

NABÍZÍME

  • místo výkonu práce: České Budějovice nebo Hranice
  • dostatek smysluplné práce
  • zázemí stabilní společnosti
  • odměnu dle stanovených KPI
  • zaškolení, možnost profesního růstu
  • Benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Chcete-li být užitečný/á našemu výrobnímu týmu a našim zákazníkům, pak pošlete svou žádost se strukturovaným životopisem na e-mail: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel. +420 383 826 440.

Ostatní nabízené pozice v Českých Budějovicích (SAP)