Žena s telefonem a projekt manažer u počítače.

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

Hledáme kolegu na pozici Marketingový specialista.

Hledáte práci, kde budete moci uplatnit své dosavadní zkušenosti z marketingu?

Společnost Wienerberger je výrobcem cihelného systému Porotherm, střešních tašek Tondach, lícových cihel a obkladových pásků Terca a cihlové dlažby Penter. Smyslem naší práce je pomáhat lidem plnit sen o dobrém bydlení. Do naší party v Českých Budějovicích nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Marketingový specialista (ž/m)

  • Věříte, že pálené cihly a střešní tašky jsou tím správným materiálem?
  • Chcete se aktivně podílet na budování jejich marketingové komunikace?
  • Rádi byste zúročili praxi z marketingového oddělení nebo agentury?

NÁPLŇ PRÁCE

Aktivní spolupráce na návrhu kampaní, podpora výstav a aktivity spojené s podporou prodeje u B2B partnerů, zpracování tiskovin a PR, organizace eventů, reklamních předmětů, práce na vizibilitě přidělených projektů a obchodních značek, úzká spolupráce s obchodním a produktovým oddělením, spolupráce s externími partnery.

OČEKÁVÁME

  • praktické zkušenosti z marketingu a silnou odbornost v některé marketingové oblasti, např. PR, eventy, věrnostní programy, atd.
  • angličtinu na úrovni B2 - spolupráce na mezinárodních projektech
  • řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat po celé ČR

NABÍZÍME

  • smysluplnou práci
  • velmi dobrý a výkonný tým
  • pomoc při zaškolení a odborný růst
  • zázemí stabilní společnosti
  • benefity společnosti: 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, firemní akce, právní poradenství, aj.

Firma Wienerberger si váží svých zaměstnanců, zajišťuje jim potřebné vybavení a vzdělávání.

Employer branding

Pokud Vás práce u nás zaujala, pak nám pošlete váš strukturovaný životopis včetně telefonického kontaktu na email: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel.+420 383 826 440.

Ostatní nabízené pozice na centrálu v Českých Budějovicích