Factory worker with tablet computer at packing station

MECHATRONIK - PROGRAMÁTOR PLC

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Mechatronik – programátor PLC pro výrobní závody po celé České republice.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Možná hledáme právě vás na pozici Mechatronik - programátor PLC pro výrobní závody po celé České republice.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce bude automatizace, vývoj a programování všech typů robotů včetně jejich kalibrace a uvedení do chodu. Zavádění umělé inteligence pro všechny závody ve skupině Wienerberger.

OČEKÁVÁME

  • VŠ vzdělání (robotizace, strojní a reverzní inženýrství, robotika a automatizace ve strojírenství)
  • prokazatelnou praxi a proaktivitu v oblasti programování

NABÍZÍME

  • dostatek smysluplné práce
  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • Benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Chcete-li být užitečný našemu prodejnímu týmu a našim zákazníkům, pak nám pošlete váš strukturovaný životopis včetně telefonického kontaktu na email: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel.+420 383 826 440.

Ostatní nabízené pozice v Českých Budějovicích