Male and female project manager collaborating in front of computer screen at office

MZDOVÁ ÚČETNÍ

Hledáme kolegu (ž/m) na pozici Mzdová účetní na centrálu společnosti v Českých Budějovicích.

Společnost Wienerberger je výrobcem cihelného systému Porotherm, střešních tašek Tondach, lícových cihel a obkladových pásků Terca a cihlové dlažby Penter. Smyslem naší práce je pomáhat lidem plnit sen o dobrém bydlení. Do naší party v Českých Budějovicích nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici

Mzdová účetní (ž/m)

  • Máte zkušenosti se zpracováním mezd a chcete se dál rozvíjet?
  • Nebojíte se práce s čísly a balíčkem MS Office či jinými systémy?

Pak čtěte dál. Pokud Vás zaujme náplň práce, pošlete nám svůj životopis.

NÁPLŇ PRÁCE

Zpracování mzdové agendy a souvisejících témat pro zaměstnance ze společností skupiny Wienerberger (administrativní i výrobní pozice, celkem cca 300 zaměstnanců). Práce s docházkovým, personálním a mzdovým systémem. Příprava podkladů k vyplácení mezd pro oddělení financí a controllingu.

OČEKÁVÁME

  • znalost problematiky zpracování mzdové agendy
  • ochota podílet se na změnách v oblasti odměňování a benefitů
  • pečlivost a analytické schopnosti, vč. dobré práce v MS Excel

NABÍZÍME

  • příjemné pracovní prostředí v centru Českých Budějovic
  • zázemí stabilní společnosti a přátelský kolektiv
  • pomoc při zaškolení a odborný růst
  • podpora juniorního kolegy a personálního oddělení
  • benefity společnosti: 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, benefitní systém cafeterie, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, právní poradenství, aj.

Firma Wienerberger si váží svých zaměstnanců, zajišťuje jim potřebné vybavení a vzdělávání.

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: barbora.mertlova@wienerberger.com, Barbora Mertlová, tel.+420 383 826 440.

Ostatní nabízené pozice v Českých Budějovicích