PRODUKTOVÝ MANAŽER - SPECIALISTA

Hledáme kolegu na pozici Produktový manažer - specialista s místem výkonu práce v Českých Budějovicích nebo Dolních Jirčanech.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

  • Hledáte práci, do které byste se těšili?
  • Rádi byste zúročili své zkušenosti ze stavebnictví?
  • Chcete se aktivně podílet na budování úspěšné a společensky zodpovědné firmy?

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce bude rozvoj stavebního systému Porotherm. Mezi hlavní odpovědnosti patří vnímání zákazníka a analýza jeho potřeb, projektové řízení, udržování přehledu o stavebním trhu, konkurenci a stavebních výrobcích. Nedílnou součástí práce je i spolupráce v rámci oddělení, komunikace s výrobními závody, zahraničními pobočkami a odbornými institucemi.

Mezi každodenní činnosti patří:

  • návrh strategie pro vstup na nové segmenty stavebního trhu
  • návrh nových řešení a výrobků
  • úzká spolupráce s obchodním týmem a týmem technických poradců
  • cestování v rámci ČR a zahraničí (stavby, zkušebny)

OČEKÁVÁME

  • znalost stavebních materiálů a konstrukcí
  • zkušenosti se samostatným řízením projektů
  • vzdělání zaměřené na stavební nebo materiálové inženýrství
  • anglický jazyk na úrovni B1
  • samostatnost a proaktivní přístup

NABÍZÍME

  • smysluplnou práci a stabilitu nadnárodní společnosti, jedničky na trhu
  • velmi výkonný tým
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • benefity společnosti: 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, jazykové vzdělávání, cafeterie, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, firemní akce, právní poradenství, aj.

Firma Wienerberger si váží svých zaměstnanců, zajišťuje jim potřebné vybavení a vzdělávání.

Chcete-li být užitečný/á našemu výrobnímu týmu a našim zákazníkům, pak pošlete svou žádost se strukturovaným životopisem na e-mail: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel. +420 383 826 440.

Grafika na web WTS

Ostatní nabízené pozice na centrálu v Českých Budějovicích