Male and female project manager collaborating in front of computer screen at office

REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Referent zákaznického servisu.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Hledáme kolegu na pozici REFERENT/-KA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU na centrálu společnosti.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce bude příjem objednávek od smluvních partnerů, zpracování zakázek a jejich správa v systému SAP.

Komunikujete rádi se zákazníky?
Umíte zvládat stresové situace?
Baví Vás zpracovávat více činností najednou?

OČEKÁVÁME

  • středoškolské vzdělání
  • prozákaznický přístup
  • znalost nástrojů z řady MS Office

NABÍZÍME

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • částečně pružnou pracovní dobu
  • pracoviště v centru Českých Budějovic
  • benefitní systém Cafetérie
  • kvalitní zaškolení a zázemí stabilní společnosti
  • benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, firemní akce, právní poradenství, aj.
Employer branding

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel.+420 383 826 440.

Ostatní nabízené pozice na centrálu v Českých Budějovicích