Managers inspecting new safety clothing, Fast Forward Procurement

SPECIALISTA BOZP A PO

Hledáme kolegu / kolegyni na pozici Specialista BOZP a PO.

Hledáte práci, kde budete moci uplatnit své dosavadní zkušenosti z oblasti BOZP a PO?

Společnost Wienerberger je výrobcem cihelného systému Porotherm, střešních tašek Tondach, lícových cihel a obkladových pásků Terca a cihlové dlažby Penter. Smyslem naší práce je pomáhat lidem plnit sen o dobrém bydlení. Do naší party nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici

Specialista BOPZ a PO (ž/m)

NÁPLŇ PRÁCE

Zajištění dodržování zákonných standardů a předpisů ve společnosti, implementace Wienerberger prvků, komunikace s orgány veřejného sektoru, vyšetřování pracovních úrazů a mimořádných událostí, školení a reporting. Zodpovědnost za západní část České republiky (6 výrobních závodů).

OČEKÁVÁME

  • nadšení a zkušenosti s prací v oblasti BOZP a PO
  • schopnost vytvářet firemní kulturu bezpečné práce
  • odborná způsobilost v prevenci rizik podle zákona č. 309/2006 Sb.
  • odborná způsobilost v požární ochraně podle zákona č. 133/1985 Sb.
  • znalost anglického jazyka – minimální úroveň B1
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

NABÍZÍME

  • místo výkonu práce na centrále společnosti v Českých Budějovicích nebo na některém výrobním závodě v ČR
  • smysluplnou práci a odpovídající mzdové ohodnocení
  • zázemí stabilní a ekonomicky silné společnosti, jedničky v oboru
  • služební vůz
  • další vzdělávání
  • zaměstnanecké benefity – příspěvky na stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, Cafeterie, právní poradenství, slevu na výrobky společnosti, aj.

Chcete-li být užitečný/á našemu výrobnímu týmu a našim zákazníkům, pak pošlete svou žádost se strukturovaným životopisem na e-mail: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel. +420 383 826 440.

Grafika na web WTS

Ostatní nabízené pozice na centrálu v Českých Budějovicích