Wienerberger production plant Beerse

SPECIALISTA LOGISTIKY

Hledáme kolegu (ž/m) na pozici Specialista Logistiky.

Hledáte práci v logistice? Postavte svoji kariéru s námi.

Společnost Wienerberger je výrobcem cihelného systému Porotherm, střešních tašek Tondach, lícových cihel a obkladových pásků Terca a cihlové dlažby Penter. Smyslem naší práce je pomáhat lidem plnit sen o dobrém bydlení. Do naší party v Českých Budějovicích nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici

Specialista logistiky

  • Rádi byste zúročili znalosti získané studiem nebo kratší praxi v logistice?
  • Znáte význam zkratek SCM a MRP?

Pak čtěte dál. Pokud Vás zaujme náplň práce, pošlete nám svůj životopis.

NÁPLŇ PRÁCE

Na základě informací z prodeje připravujete tzv. rolling forecast (pohyblivou předpověď) v interním nástroji pro plánování prodeje. Pravidelně porovnáváte stav zásob s potřebami prodeje a tvoříte plán požadavků na výrobu ve spolupráci se zákaznickým servisem. Rozdělujete požadavky na výrobu mezi závody efektivně a sledujete jejich týdenní až měsíční plán výroby. Monitorujete a vyhodnocujete klíčové ukazatele kvality distribuce zboží, dodržování smluvních podmínek ze strany dopravců.

OČEKÁVÁME

  • chuť pracovat v logistice a neustále se rozvíjet
  • teoretické znalosti a kratší pracovní zkušenosti z logistiky (SMC, MRP)
  • řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat po celé ČR

NABÍZÍME

  • smysluplnou práci
  • velmi dobrý a výkonný tým
  • pomoc při zaškolení a odborný růst
  • zázemí stabilní společnosti
  • benefity společnosti: 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, firemní akce, právní poradenství, aj.

Firma Wienerberger si váží svých zaměstnanců, zajišťuje jim potřebné vybavení a vzdělávání.

Chcete-li být užitečný našemu prodejnímu týmu a našim zákazníkům, pak nám pošlete váš strukturovaný životopis včetně telefonického kontaktu na email: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel.+420 383 826 440.

Ostatní nabízené pozice v Českých Budějovicích