Odborný poradce pro projekční kanceláře

SUSTAINABILITY MANAGER

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Sustainability Manager.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Možná hledáme právě vás na pozici Sustainability manager.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce bude podpora hlavních pilířů koncernu skrze R&D – dekarbonizace, cirkularita, biodiversita. Spolupráce na klíčových projektech jakožto materiálový expert. Monitorování nejnovějších inovací a navázání kontaktů za účelem spolupráce.

Budete odpovědný/á např. za

  • vývoj nových metod a technik při výrobě keramických prvků,
  • optimalizaci procesů a vývoj nových materiálů za účelem snížení CO2.

OČEKÁVÁME

  • VŠ vzdělání (chemie, technologie materiálů)
  • proaktivitu v oblasti životního prostředí
  • prokazatelnou praxi v projektovém řízení
  • schopnost budovat kontakty, a to i na mezinárodní úrovni

NABÍZÍME

  • dostatek smysluplné práce
  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • Benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Pokud Vás práce u nás zaujala, pak nám pošlete váš strukturovaný životopis včetně telefonického kontaktu na email: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Mertlová, tel.+420 383 826 440.

Ostatní nabízené pozice na centrálu v Českých Budějovicích