Young man sitting in front of computer screen with headset

TECHNICKÁ PODPORA IT - ČESKÉ BUDĚJOVICE

Hledáme kolegu na pozici technické podpory IT oddělení na centrálu společnosti v Českých Budějovicích.

Chcete se stát součástí úspěšného týmu?

Možná hledáme právě vás na pozici technické podpory IT oddělení na centrálu společnosti v Českých Budějovicích.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce bude poskytování podpory a servisu koncovým uživatelům na základě nahlášených problémů, otázek a požadavků, podpora při nastavování HW a SW.

OČEKÁVÁME

  • zkušenosti či vzdělání v oblasti IT
  • pokročilou úroveň MS Excel pro práci s daty
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat

NABÍZÍME

  • dostatek smysluplné práce
  • zázemí stabilní společnosti v centru Českých Budějovic
  • zaškolení, možnost profesního růstu
  • Benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Chcete-li být užitečný/á našemu výrobnímu týmu a našim zákazníkům, pak pošlete svou žádost se strukturovaným životopisem na e-mail: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel. +420 383 826 440.

Ostatní nabízené pozice v Českých Budějovicích (SAP)