Managers inspecting new safety clothing, Fast Forward Procurement

TECHNIK BOZP a PO

Hledáme kolegu na pozici technik BOZP a PO.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Možná hledáme právě vás na pozici Technik BOZP a PO, který bude odpovědný za několik výrobních závodů v ČR. Místo výkonu práce je možné na centrále společnosti v Českých Budějovicích nebo na některém z výrobních závodů v ČR.

NÁPLŇ PRÁCE

Technik BOZP a PO seznamuje zaměstnavatele s povinnostmi v oblasti BOZP a PO, které vyplývají z právních předpisů a technických norem. Koordinuje veškeré související činnosti. Provádí preventivní kontroly míst pracovního výkonu, provádí školení BOZP a PO, spolupracuje při identifikaci, hodnotí rizika a navrhuje opatření k jejich odstraňování nebo minimalizaci.

OČEKÁVÁME

  • nadšení pro práci v oblasti BOZP a PO a schopnost vytvářet firemní kulturu
  • odborná způsobilost v prevenci rizik podle zákona č. 309/2006 Sb.
  • odborná způsobilost v požární ochraně podle zákona č. 133/1985 Sb.
  • praxe v oboru
  • znalost anglického jazyka – minimální úroveň B1
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

NABÍZÍME

  • zázemí stabilní a ekonomicky silné společnosti, jedničky v oboru
  • smysluplnou práci a odpovídající mzdové ohodnocení
  • služební vůz
  • další vzdělávání
  • zaměstnanecké benefity – příspěvky na stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, 13. mzdu, slevu na výrobky společnosti

Chcete-li být užitečný/á našemu výrobnímu týmu a našim zákazníkům, pak pošlete svou žádost se strukturovaným životopisem na e-mail: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel. +420 383 826 440.

Grafika na web WTS

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech