Male and female project manager collaborating in front of computer screen at office

TECHNIK POPRODEJNÍCH SLUŽEB

Hledáme kolegu (ž/m) na pozici Technik poprodejních služeb.

Chcete se stát součástí úspěšného týmu?

  • Hledáte práci, do které byste se těšili?
  • Baví Vás ježdění po stavbách a komunikace s lidmi?
  • Chcete se aktivně podílet na budování úspěšné a společensky zodpovědné firmy?

Hledáme kolegy (ž/m) na pozici Technik poprodejních služeb - produkt Porotherm – do oddělení Services - služeb. Rozšiřujeme tým o 1 technika pro oblast Západ a 1 technika pro oblast Východ.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce bude zejména řešení reklamací zdicího systému Porotherm ,  trámečkových stropů Miako  nebo překladů na stavbách, s tím zároveň spojené technické  poradenství . Vašim úkolem bude posouzení oprávněnosti reklamace, její vyřešení systémem win-win. Budete poskytovat feedback manažerovi kvality směrem do výroby. Spolupracovat budete s administrativní podporou při zajišťování příkazů k reklamacím (náhradní plnění, dobropisy, apod.) s produktovým týmem, statikem, technickými poradci, oblastními manažery a zakládacími techniky.

OČEKÁVÁME

  • vzdělání stavebního směru
  • praxi ve stavebnictví
  • odpovědný a samostatný přístup k řešení reklamací
  • pozitivní přístup k zákazníkům, komunikativnost
  • řidičský průkaz skupiny B a chuť cestovat po svěřeném regionu

NABÍZÍME

  • smysluplnou práci a stabilitu nadnárodní společnosti, jedničky na trhu
  • velmi výkonný tým
  • benefity společnosti: 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, jazykové vzdělávání, benefitní systém cafeterie, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, právní poradenství, aj.

Firma Wienerberger si váží svých zaměstnanců, zajišťuje jim potřebné vybavení a vzdělávání.

Employer branding

Chcete-li být užitečný našemu týmu a našim zákazníkům, pak nám pošlete váš strukturovaný životopis včetně telefonického kontaktu na email: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel.+420 383 826 440.

Ostatní nabízené pozice na centrálu v Českých Budějovicích