Digital HUB Praha, Photographer: Jakub Sodomka
© Idea Sense s.r.o.

Možná hledáme právě vás!

Digital Data HUB Praha

Posláním Digital Data HUB v Praze je vytvářet prostředí pro spolupráci na vývoji inovativních řešení, ve kterém se realizují digitální projekty od prvotního náčrtu až po kompletní realizaci. Digital Data Hub pro skupinu vede vývoj, testování a implementaci nových přístupů k poskytování digitálních služeb ve stavebnictví. Hub vede v inovace v následujících oblastech: správa produktových informací (PIM), poskytování strukturovaných produktových dat interním a externím uživatelům (BIM), vedení projektů v oblasti Data Science a analýzy dat z výroby pro systémy prediktivní údržby.
 
Digital Data HUB provides a collaborative environment for developing, testing and incubating innovation concepts in the digital built environment throughout the entire building and infrastructure lifecycle. It provides thought leadership for the whole organization in the following areas: Digital Data Services – PIM&BIM, Data Science & Analysis, Digital factory, Digital construction and development of digital-enabled products, services, and solutions.

Prohlédněte si nabízené pozice

 

 

 

pracovní nabídka Wienerberger, Photographer: Uwe Strasser

Zašlete nám životopis

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Mertlová, tel.+420 383 826 440.