Business woman sitting at office desk flipping through presentation charts

ASISTENT / ASISTENTKA TECHNICKÝCH PORADCŮ - JIRČANY

Do naší party v Jirčanech nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici Asistent/-ka technických poradců.

Hledáte práci, kde budete pro druhé pevným bodem a autoritou?

Společnost Wienerberger je výrobcem cihelného systému Porotherm, střešních tašek Tondach, lícových cihel a obkladových pásek Terca a cihlové dlažby Penter. Smyslem naší práce je pomáhat lidem plnit sen o dobrém bydlení. Do naší party v Jirčanech nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Asistent/-ka technických poradců

  • Věříte, že cihly a keramické střešní tašky jsou tím správným materiálem?
  • Máte stavební/technické vzdělání?
  • Orientujete se ve stavebních výkresech?

Pokud ano, pak jste možná vy, kterého k nám hledáme!

CO VÁS U NÁS ČEKÁ

Budete zajišťovat technickou podporu týmu technických poradců. Budete organizovat zpracování služeb pro projektanty, spravování systému zakázek, komunikaci s interním týmem i externími zpracovateli. Kromě toho budete také v kontaktu s investory, kteří se chystají stavět a mají zájem o technické informace k našemu systému Porotherm pro zdivo i Tondach pro střechy.

CO JE NUTNÉ MÍT, ABYSTE MOHLI USPĚT

  • SŠ vzdělání stavebního směru
  • komunikační dovednosti
  • smysl pro týmovou práci
  • zkušenosti s projektováním či prováděním staveb výhodou

PROČ SI VYBRAT NÁSPROČ SI VYBRAT NÁS

Jsme na trhu v ČR více jak 30 let, celosvětově společnost Wienerberger letos oslavila již 200 let od svého založení. Najdete u nás mnoho loajálních a zajímavých lidí. Čeká Vás stabilní náplň práce, budete součástí úspěšného týmu technických poradců zajišťujících podporu pro obchodní týmy.

V oblasti dalších benefitů vás u nás čeká mimo dobrého šéfa také 5 týdnů dovolené, benefitní systém Cafeterie, 13. mzda, příspěvky na stravování, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příjemné pracovní prostředí, firemní akce, právní poradenství, aj.

Rádi přivítáme někoho, komu dává práce ve stavebnictví s cihlami a střešními taškami smysl a vidí, že na kvalitě výrobků záleží. 

Digitalisation process at Wienerberger

Zašlete nám životopis

Pokud Vás práce u nás zaujala, pak nám pošlete váš strukturovaný životopis včetně telefonického kontaktu na email: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel.+420 383 826 440.

Ostatní nabízené pozice ve Výrobních závodech