Male and female project manager collaborating in front of computer screen at office

KEYACCOUNT MANAŽER - TOP PARTNER

Hledáme kolegu (ž/m) na pozici Keyaccount manažer – TOP partner.

Chcete se stát součástí úspěšného týmu?

  • Hledáte práci, do které byste se těšili?
  • Máte zkušenosti z jiného oboru, které u nás můžete uplatnit?
  • Chcete se aktivně podílet na budování úspěšné a společensky zodpovědné firmy?

NÁPLŇ PRÁCE

Koncepční rozvoj obchodní spolupráce s největším zákazníkem na základě dlouhodobého partnerství. Budování a rozvoj nadstandardních vztahů na úrovni managementu firem, řízení a koordinace aktivit zaměřených na podporu prodeje výrobků a zboží, koordinace marketingových akcí, spolupráce s produktovým týmem, podpora a růst digitalizace spolupráce, vyhodnocení a vizualizace výsledků, vč. trendů pro TOP managementy.

OČEKÁVÁME

  • strategické a ekonomické myšlení
  • orientaci na zákazníka a dlouhodobé partnerství
  • znalosti vyjednávací techniky
  • praxi na podobné pozici v řízení key-account
  • organizační schopnosti
  • základní přehled o stavebním trhu a znalosti produktů hrubé stavby
  • orientaci na výsledek, tah na branku a časovou flexibilitu
  • vysokou schopnost týmové spolupráce
  • řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

  • smysluplnou práci s atraktivní perspektivou
  • velké kompetence v obchodě ale i zodpovědnost
  • účast na strategickém řešení konceptu strategické spolupráce s partnery společnosti
  • velmi dobrý a výkonný tým
  • pomoc při zaškolení a odborný růst
  • zázemí stabilní společnosti
  • benefity společnosti: 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, benefitní systém Cafeterie, příjemné pracovní prostředí, firemní akce, právní poradenství, aj.

Firma Wienerberger si váží svých zaměstnanců, zajišťuje jim potřebné vybavení a vzdělávání.

Umožňuje svým zaměstnancům osobní i profesní rozvoj!

Chcete-li být užitečný/á našemu výrobnímu týmu a našim zákazníkům, pak pošlete svou žádost se strukturovaným životopisem na e-mail: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel. +420 383 826 440.

Grafika na web WTS

Ostatní nabízené pozice do Obchodního týmu ČR