Male and female project manager collaborating in front of computer screen at office

MANAŽER ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Hledáme kolegu (ž/m) na pozici Manažer zákaznického servisu.

Hledáte práci, kde budete moci uplatnit své dosavadní zkušenosti v řízení zákaznické zkušenosti?

Společnost Wienerberger je výrobcem cihelného systému Porotherm, střešních tašek Tondach, lícových cihel a obkladových pásků Terca a cihlové dlažby Penter. Smyslem naší práce je pomáhat lidem plnit sen o dobrém bydlení. Do naší party v Hranicích nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici

Manažer zákaznického servisu

  • Souhlasíte s výrokem: Náš zákazník, náš pán!
  • Věříte, že cihly a keramické střešní tašky jsou tím správným materiálem?
  • Máte osobní zkušenost se zákaznickým servisem?

Pokud ano, pak jste to možná vy, koho k nám hledáme!

Náplní práce bude řízení týmu operátorů, hodnocení kvality a plnění stanovených cílů. Komunikace s ostatním týmy, zejm. marketingem, obchodem a logistikou. Důležitou součástí práce bude neustálá snaha o optimalizaci procesů a nových možností vylepšení zákaznické péče, a tedy i obchodních výsledků. Podstatnou součástí bude také reporting, účast a organizace porad a nastavování a optimalizace metodik.
 
Mezi hlavní odpovědnosti patří optimalizace kapacity operátorů, nastavování podmínek a cílových parametrů, tvorba call skriptů a krizových scénářů, řešení složitých zákaznických dotazů či stížností.

CO JE NUTNÉ MÍT, ABYSTE MOHLI USPĚT

  • orientaci na zákazníka
  • proaktivní a pozitivní přístup
  • osobní nastavení na změnu a inovativní přístup k řešení
  • zodpovědnost a zapálení pro věc
  • schopnost vést kolegy jako správný leader
  • zvládání krizových situací s úsměvem
  • preciznost k přístupu k datům a metrikám

PROČ SI VYBRAT NÁS

Jsme na trhu v České republice jsme již 30 let, celosvětově společnost Wienerberger oslavila již 200 let od svého založení. Najdete u nás mnoho loajálních a zajímavých lidí. Čeká Vás různorodá náplň práce, zajímavé projekty, např. rozvoj customer experience a hlavně budete součástí úspěšného týmu.

V oblasti dalších benefitů vás u nás čeká mimo dobrého šéfa také 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, cafeterie, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, firemní akce, právní poradenství, aj.

Rádi přivítáme někoho, komu dává práce ve stavebnictví s cihlami a střešními taškami smysl a vidí, že na kvalitě výrobků záleží. 

Digitalisation process at Wienerberger

Zašlete nám životopis

Chcete-li být užitečný/á našemu výrobnímu týmu a našim zákazníkům, pak pošlete svou žádost se strukturovaným životopisem na e-mail: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel. +420 383 826 440.

Grafika na web WTS

Ostatní nabízené pozice na centrálu v Českých Budějovicích