Business man sitting at office desk with laptop comparing financial data from newspaper

OBLASTNÍ MANAŽER PRODEJE

Hledáme kolegu (ž/m) na pozici oblastní manažer prodeje pro okresy: Břeclav, Blansko, Vyškov a Znojmo.

Chcete se stát součástí úspěšného týmu?

  • Hledáte práci, do které byste se těšili?
  • Rádi byste zúročili praxi ve stavebním oboru?
  • Máte zkušenosti z jiného oboru, které u nás můžete uplatnit?
  • Chcete se aktivně podílet na budování úspěšné a společensky zodpovědné firmy?

Hledáme kolegu (ž/m) na pozici oblastní manažer prodeje pro okresy: Břeclav, Blansko, Vyškov a Znojmo.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce bude aktivní vyhledávání obchodních příležitostí a jednání s obchodními partnery a zákazníky.

Máte tah na branku a zkušenosti ze stavebnictví?
Umíte převzít odpovědnost za dosažení plánu prodeje výrobků?
Je pro Vás výzva budovat a rozvíjet obchodní vztahy?

OČEKÁVÁME

  • schopnost mluvit se zákazníkem a přesvědčit ho na Vaši stranu
  • že budete pro zákazníka partnerem
  • min. středoškolské vzdělání (stavební vzdělání výhodou)
  • zkušenosti v obchodu ideálně se stavebními materiály
  • zkušenosti s realizací pozemních staveb výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

  • smysluplnou práci
  • velmi dobrý a výkonný tým
  • pomoc při zaškolení a odborný růst
  • zázemí stabilní společnosti
  • benefity společnosti: 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, firemní akce, právní poradenství, aj.

Firma Wienerberger si váží svých zaměstnanců, zajišťuje jim potřebné vybavení a vzdělávání.

Umožňuje svým zaměstnancům osobní i profesní rozvoj!

Chcete-li být užitečný našemu prodejnímu týmu a našim zákazníkům, pak nám pošlete váš strukturovaný životopis včetně telefonického kontaktu na email: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel.+420 383 826 440.

Ostatní nabízené pozice do Obchodního týmu ČR