Architect on the phone while his colleague is looking at a plueprint, unfinished buildings in the background, Fast Forward Commercial Excellence

ODBORNÝ PORADCE PRO PROJEKČNÍ KANCELÁŘE - PLZEŇSKO

Do naší party nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici odborný poradce pro projekční kanceláře pro oblast Plzeňsko a okolí (Plzeňský kraj).

Hledáte práci, kde budete pro druhé pevným bodem a autoritou?

Společnost Wienerberger je výrobcem cihelného systému Porotherm, střešních tašek Tondach, lícových cihel a obkladových pásek Terca a cihlové dlažby Penter. Smyslem naší práce je pomáhat lidem plnit sen o dobrém bydlení. Do naší party nyní hledáme kolegu/kolegyni pro oblast Plzeňsko a okolí (Plzeňský kraj) na pozici:

Odborný poradce pro projekční kanceláře

  • Věříte, že cihly a keramické střešní tašky jsou tím správným materiálem?
  • Máte stavební/technické vzdělání nebo praxi v oboru?

Pokud ano, pak jste možná vy, kterého k nám hledáme!

 
 

CO VÁS U NÁS ČEKÁ?

Budete se setkávat s projektanty projekčních kanceláří a pomáhat jim s použitím systému Porotherm a Tondach v jejich projektech a hledat pro něj vhodné využití. Budete jim otevírat všechny možnosti, které tento systém nabízí a zajišťovat tak odborně technický servis. Čeká vás mnoho dalších činností jako řešení technických otázek zákazníka, zajišťování kalkulací spotřeby materiálu a další. 

CO JE NUTNÉ MÍT, ABYSTE MOHLI USPĚT?

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru nebo zkušenosti s projektováním či prováděním staveb
  • řidičský průkaz sk. B 

PROČ SI VYBRAT NÁS?

Jsme na trhu v ČR více jak 27 let, celosvětově společnost Wienerberger letos oslavila již 200 let od svého založení. Najdete u nás mnoho loajálních a zajímavých lidí. Budete mít možnost se rozhodovat dle své volby, čeká vás stabilní náplň práce, a dostanete možnost být pánem nad svými výsledky.
 
V oblasti dalších benefitů vás u nás čeká mimo dobrého šéfa také 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, firemní akce, právní poradenství, aj.
 
Rádi přivítáme někoho, komu dává práce ve stavebnictví s cihlami a střešními taškami smysl a vidí, že na kvalitě výrobků záleží. 

Digitalisation process at Wienerberger

Zašlete nám životopis

Pokud Vás práce u nás zaujala, pak nám pošlete váš strukturovaný životopis včetně telefonického kontaktu na email: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel.+420 383 826 440.

Ostatní nabízené pozice - Obchodní tým (ČR)