Managers discussing energy charts

OPERÁTOR ZÁKAZNICKÉHO CENTRA

Hledáme kolegu (ž/m) na pozici Operátor zákaznického centra s místem výkonu práce v Hranicích.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

  • Hledáte práci, do které byste se těšili?
  • Rádi komunikujete se zákazníky?
  • Chcete se aktivně podílet na budování úspěšné a společensky zodpovědné firmy?

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce bude telefonická a e-mailová komunikace s

  • investory s cílem prodat naše výrobky (zaznamenávání výsledků z rozhovorů, zajištění dokumentace pro kalkulace, vytvoření a zaslání nabídky spotřeby materiálu a jeho ceny)
  • potencionálními zákazníky

Správa kontaktů v CRM (např. zapisování zjištěných informací a čištění kontaktů) a spolupráce s ostatními kolegy z prodeje (manažeři, asistentky, poradci a kalkulanti).

OČEKÁVÁME

  • prozákaznický přístup
  • komunikativnost
  • znalost nástrojů MS Office

NABÍZÍME

  • smysluplnou práci
  • velmi dobrý a výkonný tým
  • pomoc při zaškolení a odborný růst
  • zázemí stabilní společnosti
  • benefity společnosti: 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, firemní akce, právní poradenství, aj.Firma Wienerberger si váží svých zaměstnanců, zajišťuje jim potřebné vybavení a vzdělávání.

Firma Wienerberger si váží svých zaměstnanců, zajišťuje jim potřebné vybavení a vzdělávání.

Umožňuje svým zaměstnancům osobní i profesní rozvoj!

Chcete-li být užitečný našemu prodejnímu týmu a našim zákazníkům, pak nám pošlete váš strukturovaný životopis včetně telefonického kontaktu na email: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel.+420 383 826 440.

Ostatní nabízené pozice do Obchodního týmu ČR