Man and woman talking about a new building project pointing at an architectural model
© Uwe Strasser

BIM MANAŽER

Hledáme kolegu na pozici BIM manažer - Pipelife s místem výkonu práce v Otrokovicích.

Pipelife je přední světový výrobce plastových potrubních systémů. Je součástí nadnárodní skupiny Wienerberger! Patříme k předním světovým výrobcům produktů, které spoluvytváří životní prostor každého člověka. Chceš-li se připojit k úspěšné firmě, se stabilní vizí a cílem, nabízíme Ti možnost perspektivního zaměstnání na pozici:

BIM MANAŽER

NÁPLŇ PRÁCE

  • příprava, údržba a poskytování informací/souborů a dat BIM pro spolupracující subjekty – projekční kanceláře, developerské společnosti, stavební firmy
  • spolupráce na implementaci metody BIM do organizace s koordinací mateřské centrály v zahraničí
  • příprava, řízení a vyhodnocování projektů BIM staveb
  • pravidelný reporting o stavu projektů BIM
  • komunikace a sdílení poznatků v oblasti BIM
  • spolupráce a koordinace činností s projektovými manažery

POŽADUJEME

  • VŠ vzdělání - TZB výhodou
  • zkušenosti se SW podporující např. Autodesk Civil 3D, MEP, Cadkon MEP, Revit a další ...
  • porozumění a zvládání metod a procesů BIM
  • organizační schopnosti, samostatnost a iniciativa
  • AJ - min. středně pokročilá
  • praxe výhodou

NABÍZÍME

  • pružná pracovní doba
  • práce částečně v kanceláři, v terénu, z domu
  • 5 týdnů dovolené
  • osobní vůz
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • různé zaměstnanecké benefity
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • zajímavé mzdové ohodnocení Písemnou žádost se stručným životopi

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: lenka.kunzova@wienerberger.com, Lenka Kunzová, mobil:  603 144 902.

anebo vyplňte formulář

* Údaje s hvězdičkou jsou povinné.

Grafika na web WTS

Ostatní nabízené pozice pro studenty a absolventy