Man and woman talking about a new building project pointing at an architectural model
© Uwe Strasser

PRODUKTOVÝ MANAŽER - PIPELIFE

Hledáme kolegu na pozici Produktový manažer - Pipelife s místem výkonu práce v Otrokovicích.

Zajímá Vás vodohospodářství a projektový management? V Pipelife uvidíte suroviny zpracované do plastových potrubních systémů, které jsou poté dodávány do celého světa a využívány na různých trzích. Patříme do mezinárodní skupiny Wienerberger a nabízíme to nejlepší z obou světů: Na jedné straně velikost a povahu regionální společnosti a na druhé straně profesionalitu a ambice nadnárodní společnosti. V Otrokovicích hledáme nového kolegu na pozici:

PRODUKTOVÝ MANAŽER (Ž/M)

NÁPLŇ PRÁCE

  • správa portfolia netlakových systémů
  • nákup a jednání s dodavateli, vč. jednání o cenách, řešení sortimentu a reklamací, technický servis pro kolegy i externí partneryspolupráce s marketingových a obchodním oddělením vedoucí k podpoře prodeje, školení (webináře) nebo spolupráce s controllingem
  • řízení projektů

OČEKÁVÁME

  • samostatnost a zodpovědnost
  • VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti z projektového managementu, příp. projekční/ stavební praxe
  • angličtinu na komunikativní úrovni, minimální úroveň B1
  • pokročilou úroveň ovládání nástrojů z řady MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat (cca 2 – 4 služební cesty za měsíc)

NABÍZÍME

  • zajímavé projekty vodohospodářského zaměření
  • možnost další růstu v rámci celé skupiny Wienerberger
  • pomoc při zaškolení a odborný růst
  • benefity společnosti: 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, příspěvky na penzijní připojištění, benefitní systém cafeterie, příspěvky na stravování, firemní akce, aj.

Chcete-li být užitečný/á našemu výrobnímu týmu a našim zákazníkům, pak pošlete svou žádost se strukturovaným životopisem na e-mail: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel. +420 383 826 440.

Grafika na web WTS

Ostatní nabízené pozice pro studenty a absolventy