Business woman sitting at office desk flipping through presentation charts

ASISTENT / ASISTENTKA TECHNICKÝCH PORADCŮ - ŠLAPANICE

Do naší party nyní hledáme kolegu/kolegyni pro lokalizu Šlapanice na pozici: Asistent/-ka technických poradců.

Hledáte práci, kde budete pro druhé pevným bodem a autoritou?

Společnost Wienerberger je výrobcem cihelného systému Porotherm, střešních tašek Tondach, lícových cihel a obkladových pásek Terca a cihlové dlažby Penter. Smyslem naší práce je pomáhat lidem plnit sen o dobrém bydlení. Do naší party nyní hledáme kolegu/kolegyni pro lokalizu Šlapanice na pozici: 

Asistent/-ka technických poradců

  • Věříte, že cihly a keramické střešní tašky jsou tím správným materiálem?
  • Máte stavební/technické vzdělání?
  • Orientujete se ve stavebních výkresech?

Pokud ano, pak jste možná vy, kterého k nám hledáme!

CO VÁS U NÁS ČEKÁ

Budete zajišťovat technickou podporu týmu technických poradců. Budete organizovat zpracování služeb pro projektanty, spravování systému zakázek, komunikaci s interním týmem i externími zpracovateli. Kromě toho budete také v kontaktu s investory, kteří se chystají stavět a mají zájem o technické informace k našemu systému Porotherm pro zdivo i Tondach pro střechy.

CO JE NUTNÉ MÍT, ABYSTE MOHLI USPĚT

  • SŠ vzdělání stavebního směru
  • komunikační dovednosti
  • smysl pro týmovou práci
  • zkušenosti s projektováním či prováděním staveb výhodou

PROČ SI VYBRAT NÁS

Jsme na trhu v ČR více jak 27 let, celosvětově společnost Wienerberger letos oslavila již 200 let od svého založení. Najdete u nás mnoho loajálních a zajímavých lidí. Čeká Vás stabilní náplň práce, budete součástí úspěšného týmu technických poradců zajišťujících podporu pro obchodní týmy.
 
V oblasti dalších benefitů vás u nás čeká mimo dobrého šéfa také 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, firemní akce, právní poradenství, aj.
 
Rádi přivítáme někoho, komu dává práce ve stavebnictví s cihlami a střešními taškami smysl a vidí, že na kvalitě výrobků záleží. 

Digitalisation process at Wienerberger

Zašlete nám životopis

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Mertlová, tel.+420 383 826 440.

Ostatní nabízené pozice ve Výrobních závodech