Packaging foil for Terca brick pallet, Fast Forward Procurement

DĚLNÍK KERAMICKÉ VÝROBY - ŘEPOV

Hledáme kolegu na pozici dělník keramické výroby pro výrobní závod v Řepově.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Možná hledáme právě vás na pozici dělník keramické výroby pro výrobní závod v Řepově.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce nového kolegy bude vždy obsluha jednoho pracovního úseku - obsluha lisu, pece nebo rovnací linky (dle domluvy a přiřazení). Pro pozici je klíčová zastupitelnost, díky které není navíc práce monotónní.
Pracovník zodpovídá za výrobu cihel dle výrobního plánu.

  • Na lisu vytváří pomocí přidávání a ubírání vody a páry správnou konzistenci suroviny pro lisování cihel. Dále se podílí na výměně formy, dodržuje nastavené parametry, měří rozměry cihel a spouští vývěvu pro vytvoření vakua pro lis.
  • Při obsluze pece hlídá parametry pro správné vypálení cihel, paletizuje cihly, kontroluje kvalitativní požadavky vypálených cihel.
  • Na rovnací lince zodpovídá pracovník za správné naložení pecních vozů, kontroluje a popřípadě vyřazuje nestandardní cihly.

Hledáte práci k okamžitému nástupu?
Nevadí Vám práce na směny?

OČEKÁVÁME

  • min. odborné vyučení bez maturity
  • nadšení podílet se na výrobě cihel světoznámé značky
  • schopnost samostatné práce, spolehlivost, zodpovědnost
  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

NABÍZÍME

  • práci na dvě směny v nepřetržitém provozu - na lisu/rovnačce 8-hod. směny: ranní 6:00 - 14:30, odpolední 14:30 - 23:00 (režim: 4 dny ranní - 2 dny volna - 4 dny odpolední - 2 dny volna), na peci: 12-hod. směny (denní a noční), krátký, dlouhý týden
  • pracovní smlouvu k okamžitému nástupu na 1 rok na dobu určitou s navazující smlouvou na dobu neurčitou v případě oboustranné spokojenosti
  • práci v tradičním a úspěšném cihlářském průmyslu
  • zázemí stabilní společnosti
  • zaškolení, možnost profesního růstu
  • benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění 1 500 Kč/měs., zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: pavel.skalak@wienerberger.com, Pavel Skalák, tel.+420 702 296 888.

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech