Factory worker checking quality of roof tile

DĚLNÍK KERAMICKÉ VÝROBY - STOD

Hledáme kolegu na pozici dělník keramické výroby pro výrobní závod ve Stodu.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Rozšiřujeme naši výrobu a náš tým o nové kolegy. Momentálně hledáme kolegy na pozici dělníka keramické výroby pro výrobní závod ve Stodu, kde se specializujeme na výrobu pálených tašek Tondach.

  • Chtěli byste se podílet na výrobě kvalitních a šetrných výrobků s dlouholetou tradicí?
  • Chtěli byste být součástí naší společnosti, která je největším světovým výrobcem cihel a leadrem ve výrobě střešních krytin?

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce nového kolegy bude obsluha poloautomatických strojů na výrobu střešní krytiny, příprava sádrových forem, příp. nakládání pecních vozů, třídění pálených tašek či obsluha balicí linky.

  • Nevadí Vám nepřetržitý provoz a 12-hodinové směny?

OČEKÁVÁME

  • min. vyučení
  • zkušenosti s prací ve výrobě nebo s ovládáním strojů
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu
  • samostatnost a spolehlivost
  • průkaz na VZV výhodou
  • vazačské zkoušky výhodou

NABÍZÍME - příspěvek za doporučení 30 000 Kč

  • náborový příspěvek 30 000 Kč
  • mzdové ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč (dle praxe a zkušeností)
  • práci v nepřetržitém provozu na 12-hodinové směny v režimu:3 dny ranní (6:15 - 18:00) - 3 dny volno - 3 dny noční (18:15 - 6:00) - 3 dny volno
  • rozmanitou práci v tradičním cihlářském průmyslu
  • zázemí stabilní společnosti
  • zaškolení a možnost profesního růstu
  • benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění 1500 Kč/měs., zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství,..aj.

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: pavel.skalak@wienerberger.com, Pavel Skalák, tel.+420 702 296 888.

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech