Packaging foil for Terca brick pallet, Fast Forward Procurement

DĚLNÍK KERAMICKÉ VÝROBY - STOD

Hledáme kolegu na pozici dělník keramické výroby pro výrobní závod ve Stodu.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Možná hledáme právě vás na pozici dělník keramické výroby pro výrobní závod ve Stodu.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce nového kolegy bude obsluha poloautomatických strojů na výrobu střešní krytiny a příprava sádrových forem.

  • Hledáte práci k okamžitému nástupu?
  • Nevadí Vám práce na směny?

OČEKÁVÁME

  • min. vyučení
  • samostatnost a spolehlivost
  • průkaz na VZV výhodou
  • vazačské zkoušky výhodou

NABÍZÍME

  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000 Kč
  • mzdové ohodnocení 25 - 30 000 Kč (dle praxe a zkušeností)
  • práci na dvě 8,5 hod. směny v režimu: 3 dny ranní (6:00 - 14:45) - 3 dny odpolední (17:00 - 1:45) – 3 dny volno
  • zázemí stabilní společnosti
  • zaškolení, možnost profesního růstu
  • benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění 1500 Kč/měs., zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: pavel.skalak@wienerberger.com, Pavel Skalák, tel.+420 702 296 888.

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech