Fork lift driver and plant manager at stockyard, Fast Forward Supply Chain

EXPEDIENT - JIRČANY

Hledáme kolegu na pozici expedienta v Jirčanech u Prahy.

Hledáte práci, kde budete pro druhé pevným bodem a autoritou?

Společnost Wienerberger je výrobcem cihelného systému Porotherm, střešních tašek Tondach, lícových cihel a obkladových pásek Terca a cihlové dlažby Penter. Smyslem naší práce je pomáhat lidem plnit sen o dobrém bydlení. Do naší party v Jirčanech nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Expedient (ž/m)

  • Věříte, že cihly a keramické střešní tašky jsou tím správným materiálem?
  • Láká Vás spolupráce a komunikace s interními i externími partnery?

Pokud ano, pak jste možná vy, kterého k nám hledáme!

 
 

CO VÁS U NÁS ČEKÁ

Budete zajišťovat plynulost expedice finálních výrobků dle požadavků zákazníků. Čeká na Vás komunikace s oddělením logistiky, dopravci i výrobou. 

CO JE NUTNÉ MÍT, ABYSTE MOHLI USPĚT

  • SŠ vzdělání
  • komunikační a organizační dovednosti
  • běžná práce na PC - MS excel, word a outlook

PROČ SI VYBRAT NÁS

Jsme na trhu v ČR více jak 30 let, celosvětově společnost Wienerberger letos oslavila již 200 let od svého založení. Najdete u nás mnoho loajálních a zajímavých lidí. Čeká Vás stabilní náplň práce, budete součástí úspěšného týmu technických poradců zajišťujících podporu pro obchodní týmy.

V oblasti dalších benefitů vás u nás čeká mimo dobrého šéfa také 5 týdnů dovolené, benefitní systém Cafeterie, 13. mzda, příspěvky na stravování, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příjemné pracovní prostředí, firemní akce, právní poradenství, aj.

Rádi přivítáme někoho, komu dává práce ve stavebnictví s cihlami a střešními taškami smysl a vidí, že na kvalitě výrobků záleží. 

Digitalisation process at Wienerberger

Zašlete nám životopis

Pokud Vás práce u nás zaujala, pak nám pošlete váš strukturovaný životopis včetně telefonického kontaktu na email: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel.+420 383 826 440.

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech