Plant managers inspecting hand made clay roof tiles

LEAN MANAGER JUNIOR - STOD

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Lean manager - Junior pro výrobní závod ve Stodu.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Možná hledáme právě vás na pozici Lean manager - Junior pro výrobní závod ve Stodu.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce nového kolegy bude zavádění, spoluvytváření a aktualizace standardů společnosti. Nedílnou součástí je práce s informačními systémy společnosti, ve kterých se nový kolega naučí evidovat výrobu, spotřeby, parametry výrobků, zkoušky z laboratoří apod.

Chcete být součástí nadnárodní společnosti, a přitom pracovat v malém kolektivu?
Bavila by Vás spolupráce s výrobou i vedením závodu na neustálém zlepšování?
Láká Vás spolupodílet se na výrobních procesech známé střešní krytiny Tondach?

OČEKÁVÁME

  • motivaci poznat celý výrobní proces, znát jeho detaily i funkčnost
  • schopnost procesy vyhodnocovat i predikovat případná rizika a předcházet jim
  • zkušenosti s postupy Lean výroby a znalost Lean nástrojů
  • dobré komunikační dovednosti a schopnost spolupracovat napříč společností
  • nadstandartní znalost práce na PC (MS Office)
  • mírně pokročilou znalost anglického jazyka (B1)
  • řidičské oprávnění skupiny B

NABÍZÍME

  • možnost spoluvytvářet standardy společnosti v úzké spolupráci s vedením závodu
  • zaškolení a podporu z centrály společnosti
  • možnost profesního růstu
  • benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Chcete-li být užitečný/á našemu výrobnímu týmu a našim zákazníkům, pak pošlete svou žádost se strukturovaným životopisem na e-mail: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel. +420 383 826 440.

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech