Male and female project manager collaborating in front of computer screen at office

MZDOVÁ ÚČETNÍ / ASISTENTKA - ŠLAPANICE

Hledáme kolegyni (ž/m) na pozici mzdová účetní /asistentka pro výrobní závod ve Šlapanicích.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Možná hledáme právě vás na pozici mzdová účetní / asistentka pro výrobní závod ve Šlapanicích.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce nové kolegyně bude kompletní vedení mzdové agendy zaměstnanců a podpora týmu v dalších oblastech. Komunikace s kolegy, závody, úřady apod.

Součástí pracovní náplně je i práce asistentky ředitele závodu.

OČEKÁVÁME

  • SŠ ukončené maturitou
  • znalost mzdové agendy
  • znalost příslušné legislativy
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME

  • mzda po zapracování 30 000 – 35 000 Kč
  • zázemí stabilní společnosti v tradičním cihlářském odvětví
  • podporu odborného rozvoje
  • benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: lenka.kunzova@wienerberger.com, Lenka Kunzová, mobil:  60314902.

Ostatní nabízené pozice ve Výrobních závodech