Factory worker checking quality of roof tile

OBSLUHA LISU - STOD

Hledáme kolegu na pozici obsluhy lisu pro výrobní závod ve Stodu.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Rozšiřujeme naši výrobu a náš tým o nové kolegy. Momentálně hledáme kolegu na pozici obsluha lisu pro výrobní závod ve Stodu, kde se specializujeme na výrobu pálených tašek Tondach.

  • Chtěli byste se podílet na výrobě kvalitních a šetrných výrobků s dlouholetou tradicí?
  • Chtěli byste být součástí naší společnosti, která je největším světovým výrobcem cihel a leadrem ve výrobě střešních krytin?

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce nového kolegy bude obsluha poloautomatických strojů na výrobu střešní krytiny, především pak obsluha lisu.

  • Nevadí Vám nepřetržitý provoz a 12-hodinové směny?

OČEKÁVÁME

  • vyučení v technickém oboru - ideálně jako automechanik nebo seřizovač
  • zkušenosti s výrobou a ovládáním strojů
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu
  • samostatnost a spolehlivost
  • zkušenost s obsluhováním několika zařízení najednou výhodou
  • průkaz na VZV výhodou
  • vazačské zkoušky výhodou

NABÍZÍME

  • náborový příspěvek 30 000 Kč
  • mzdové ohodnocení 27 000 - 35 000 Kč (dle praxe a zkušeností)
  • práci v nepřetržitém provozu na 12-hodinové směny v režimu: 3 dny ranní (6:15 - 18:00) - 3 dny volno - 3 dny noční (18:15 - 6:00) - 3 dny volno
  • rozmanitou práci v tradičním cihlářském průmyslu
  • zázemí stabilní společnosti
  • zaškolení a možnost profesního růstu
  • benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění 1 500 Kč/měs., zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství,..aj.

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: pavla.blazkova@wienerberger.com, Pavla Blažková, tel. +420 724 461 368.

anebo vyplňte formulář

* Údaje s hvězdičkou jsou povinné.

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech