OPERÁTOR PECE A SUŠÁRNY - JEZERNICE

Hledáme kolegu na pozici operátor pece a sušárny pro náš výrobní závody v Jezernici (okres Přerov).

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Možná hledáme právě vás na pozici operátor pece a susářny pro náš výrobní závod v Jezernici (okres Přerov).

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce nového kolegy bude řízení provozu pece, sušárny a jejich obsluha. Odpovědnost za kvalitu sušení a výpalu.

  • Máte technické myšlení a baví Vás zpracovávat a analyzovat data, např. energetické bilance?
  • Chcete se zapojit do zlepšování a připravovat návrhy opatření?

OČEKÁVÁME

  • SŠ vzdělání technického směru s maturitou
  • ovládání nástrojů MS Office /zejm. Excel - tabulky, grafy, základní vzorce/

NABÍZÍME

  • mzdu 35.000 - 37.000 Kč
  • možnost realizovat vlastní nápady, prostor pro samostatné rozhodování
  • zázemí stabilní společnosti v tradičním cihlářském odvětví
  • zaškolení, možnost profesního růstu /oprávnění k obsluze plynových zařízení, odborná způsobilost v elektronice, apod./
  • benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění 1.500 Kč/měs., zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: lenka.kunzova@wienerberger.com, Lenka Kunzová, mobil:  603 144 902.

Grafika na web WTS

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech