Worker in laboratory with clay samples in foreground

OPRAVÁŘ - ZÁMEČNÍK - HRANICE

Hledáme kolegu na pozici Opravář - zámečník pro výrobní závod v Hranicích.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Možná hledáme právě vás na pozici Opraváře - zámečníka pro výrobní závod v Hranicích.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce nového kolegy bude preventivní údržba strojního zařízení a příslušenství. Oprava a údržba výrobních linek a souvisejících zařízení. provozní dílenská zámečnická činnost.

  • Baví Vás diagnostika chyb a následné odstranění poruch?
  • Jste ochotný převzít odpovědnost za chod linky?
  • Nevadí Vám nepřetržitý provoz?

OČEKÁVÁME

  • ukončené SOU, SOŠ v oboru zámečník, opravář zemědělských strojů, nebo SŠ vzdělání podobného technického zaměření
  • svářecí průkaz popř. jiné kurzy - vítány
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • praxe - výhodou

NABÍZÍME

  • mzdu 35.000 – 40.000 Kč
  • rozmanitou práci v tradičním průmyslu
  • zázemí stabilní společnosti
  • zaškolení, možnost profesního růstu
  • benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: lenka.kunzova@wienerberger.com, Lenka Kunzová, mobil:  603 144 902.

anebo vyplňte formulář

* Údaje s hvězdičkou jsou povinné.

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech