PROCESNÍ INŽENÝR PRO VÝROBNÍ ZÁVODY V ČR

Hledáme kolegu na pozici procesního inženýra pro výrobní závody v České republice.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce bude podpora 9 výrobních závodů v ČR při neustálém zlepšování procesů (Plant Improvement Program – PIP+). Budete klíčovým uživatelem MI PCS (Manufacturing Integration and Inteligence – Production Controlling System).

Budete odpovědný např. za:

  • podporu, školení a odborné vedení skupin zaměstnanců a zlepšovacích týmů
  • vytváření kultury neustálého zlepšování
  • určování měřitelných hodnot a KPI, které závodům umožní kvantifikovat výsledky a dopad lean činností, sledování úspor a přínosů
  • interní audity FPC a ISO 9001
  • implementaci globálních systémových požadavků, údržbu kmenových dat v MI PCS

OČEKÁVÁME

  • znalost řízení výroby
  • praxi v práci s lean nástroji a postupy (5S, OEE, řešení problémů, Kaizen, 7 Wastes, mapování procesů/VSM, FMEA, Paretův princip apod.)
  • znalost projektového řízení
  • dobré komunikační dovednosti a schopnost spolupracovat napříč společností
  • nadstandartní znalost práce na PC (MS Office)
  • pokročilou znalost anglického jazyka (B2)
  • řidičské oprávnění skupiny B a flexibilitu z hlediska místa výkonu práce

NABÍZÍME

  • dostatek smysluplné práce
  • zázemí stabilní společnosti
  • zaškolení, možnost profesního růstu
  • Benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Chcete-li být užitečný/á našemu výrobnímu týmu a našim zákazníkům, pak pošlete svou žádost se strukturovaným životopisem na e-mail: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel. +420 383 826 440.

Grafika na web WTS

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech