Managers inspecting new safety clothing, Fast Forward Procurement

PROCESNÍ TECHNIK A BOZP KOORDINÁTOR - HOLICE

Hledáme kolegu na pozici procesní technik a BOZP koordinátor pro závod v Holicích.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Možná hledáme právě vás na pozici procesního technik a BOZP koordinátor pro závod v Holicích.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce je odborné zajištění agendy související s procesy, včetně surovin, systémů řízení kvality, sušení a vypalování, energie a udržitelnost za účelem optimalizace výkonu procesů.

Jako BOZP koordinátor budete odpovídat za dodržování právních předpisů a norem v oblasti bezpečnosti, ochrany zdraví při práci a životního prostředí v souladu se zásadami a postupy společnosti Wienerberger a s požadavky vyplývajícími z právních předpisů.

  • Chcete být součástí nadnárodní společnosti, a přitom pracovat v malém kolektivu?
  • Bavila by Vás spolupráce s výrobou i vedením závodu na neustálém zlepšování?

OČEKÁVÁME

  • chuť a vnitřní motivaci k uvedené práci
  • vzdělání či zkušenosti technického směru
  • zkušenosti s postupy lean výroby, systémem managementu kvality, životního prostředí a udržitelnosti (např. ISO 9001, ISO 14001)
  • dobré komunikační dovednosti a schopnost spolupracovat napříč společností
  • nadstandartní znalost práce na PC (MS Office)
  • mírně pokročilou znalost anglického jazyka (B1)
  • řidičské oprávnění skupiny B

NABÍZÍME

  • možnost spoluvytvářet standardy společnosti v úzké spolupráci s vedením závodu
  • mzdu 30 – 35 000 Kč hrubého za měsíc
  • zaškolení a podporu z centrály společnosti
  • možnost profesního růstu
  • Benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Chcete-li být užitečný/á našemu výrobnímu týmu a našim zákazníkům, pak pošlete svou žádost se strukturovaným životopisem na e-mail: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel. +420 383 826 440.

Grafika na web WTS

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech