PROCESNÍ TECHNIK - ŠLAPANICE

Hledáme kolegu na pozici Procesní technik pro výrobní závod ve Šlapanicích.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce nového kolegy bude zavádění, spoluvytváření a aktualizace standardů a pracovních postupů společnosti.

Nedílnou součástí je práce s informačními systémy společnosti, ve kterých se eviduje výroba, spotřeby, parametry výrobků, zkoušky z laboratoří apod.

OČEKÁVÁME

  • SŠ ukončené maturitou, technický směr výhodou
  • zkušenosti s postupy Lean výroby a znalost Lean nástrojů výhodou
  • dobré komunikační dovednosti a schopnost spolupracovat napříč společností
  • nadstandardní znalost práce na PC (MS Office)
  • mírně pokročilou znalost anglického jazyka (B1)
  • řidičské oprávnění skupiny B

NABÍZÍME

  • zázemí stabilní společnosti v tradičním cihlářském odvětví
  • dostatek smysluplné práce
  • zaškolení, možnost profesního růstu
  • podporu odborného rozvoje
  • benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: lenka.kunzova@wienerberger.com, Lenka Kunzová, mobil:  603 144 902.

anebo vyplňte formulář

* Údaje s hvězdičkou jsou povinné.

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech