Engineer taking measurements at electrical cabinet

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ - HOLICE

Hledáme kolegu na pozici provozního elektrikáře pro výrobní závod v Holicích.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Možná hledáme právě vás na pozici provozního elektrikáře pro výrobní závod v Holicích.

  • Bavila by Vás spolupráce s výrobou i vedením závodu na zabezpečení provozu?
  • Chcete, aby byla Vaše práce doceněna a podílel jste se na úspěchu významné firmy?

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce nového kolegy bude preventivní údržba elektrických zařízení, opravy elektrických částí strojů, analýza problémů a jejich odstranění v rámci preventivní údržby.

  • úzká spolupráce se strojním zámečníkem
  • 25 % v roce střídání ve výrobě (nutnost zácviku z důvodu seznámení se zařízeními

OČEKÁVÁME

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • vyhlášku 50 §6
  • samostatnost, spolehlivost

NABÍZÍME

  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000 Kč
  • různorodou práci s možností seberealizace
  • práce na ranní směny po - pá od 6:00 do 14:30, v případě střídání ve výrobě 12-hod. směny v nepřetržitém režimu
  • nástupní mzdu 30 000 - 40 000 Kč (dle schopností a kvalifikace)
  • zaškolení a podporu kolegů
  • při vyšším vzdělání možnost postupu na jiné pozice (vedoucí elektroúdržby atd.)
  • benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění 1 000 Kč /měs., zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: pavel.skalak@wienerberger.com, Pavel Skalák, tel.+420 702 296 888.

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech