Engineer taking measurements at electrical cabinet

ELEKTRIKÁŘ + STŘÍDAČ OBSLUHY CIHLÁŘSKÝCH STROJŮ - JEZERNICE

Hledáme kolegu na pozici elektrikář + střídač obsluhy cihlářských strojů pro výrobní závod v Jezernici.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Možná hledáme právě vás na pozici elektrikář + střídač obsluhy cihlářských strojů pro výrobní závod v Jezernici.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce nového kolegy bude preventivní údržba elektrických zařízení, opravy a údržba výrobních linek a elektrozařízení, provozní elektroinstalace. Součástí náplně práce je i občasný záskok na výrobní lince.

  • Chcete pracovat v tradičním cihlářském průmyslu?
  • Jste samostatný a nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu?

OČEKÁVÁME

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • platnou vyhlášku 50/78, §5
  • řidičský průkaz skupiny B  - kdo nemá, zajistíme získání ŘP zdarma

NABÍZÍME

  • mzda po zapracování 30 000 – 35 000 Kč
  • zázemí stabilní společnosti v tradičním cihlářském odvětví
  • zaškolení
  • možnost profesního růstu
  • benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: lenka.kunzova@wienerberger.com, Lenka Kunzová, mobil:  603 144 902.

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech