Engineer taking measurements at electrical cabinet

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ - STOD

Hledáme kolegu na pozici provozního elektrikáře pro výrobní závod ve Stodu.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Možná hledáme právě vás na pozici provozní elektrikář pro výrobní závod ve Stodu.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce nového kolegy bude preventivní údržba elektrických zařízení, opravy elektrických částí strojů, analýza problémů a jejich odstranění v rámci preventivní údržby. Úzká spolupráce se strojním zámečníkem. Příležitostná výpomoc ve výrobě.

  • Je vždy Vašim hlavním zájmem zabezpečení provozu?
  • Vyhovuje Vám práce ve 12-hodinových směnách?

OČEKÁVÁME

  • SOU v oboru elektro
  • vyhlášku 50 §6
  • praxe v oboru vítána
  • flexibilitu, spolehlivost a pečlivost
  • ochota příležitostně zaskočit v případě potřeby za kolegu ve výrobě

NABÍZÍME

  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30.000 Kč
  • mzdové ohodnocení až 40.000 Kč (dle praxe a zkušeností)
  • práce na dvě směny v režimu: 3 dny ranní - 3 dny volno - 3 dny noční
  • rozmanitou práci v tradičním cihlářském průmyslu
  • zázemí stabilní společnosti
  • zaškolení a možnost profesního růstu
  • benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění 1000 Kč/měs., zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství,..aj.

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: pavel.skalak@wienerberger.com, Pavel Skalák, tel.+420 702 296 888.

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech