Engineer taking measurements at electrical cabinet

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ - TÝN NAD VLTAVOU

Hledáme kolegu na pozici provozní elektrikář pro výrobní závod v Týně nad Vltavou.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Možná hledáme právě vás na pozici provozní elektrikář pro výrobní závod v Týně nad Vltavou.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce nového kolegy bude preventivní údržba, opravy a běžná údržba výrobních linek a elektrozařízení.

  • Umíte analyzovat a řešit problémy?
  • Chcete se podílet na bezproblémovém zabezpečení provozu?

OČEKÁVÁME

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • elektrovyhláška 50 §6
  • praxi v oboru
  • pečlivost, spolehlivost a flexibilitu

NABÍZÍME

  • práci na 2 směny - ranní 6:00 - 14:30, odpolední 14:00 - 22:00 (v režimu 4 dny ranní - 2 dny volno - 4 dny odpolední - 2 dny volno)
  • nejprve smlouvu na rok a při vzájemné spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou
  • zázemí stabilní společnosti
  • práci v tradičním cihlářském odvětví
  • vzdělávací kurzy, školení
  • benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění 1 500 Kč/měs., zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství,..aj.

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: pavel.skalak@wienerberger.com, Pavel Skalák, tel.+420 702 296 888.

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech