Worker in laboratory with clay samples in foreground

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK - ŘEPOV

Hledáme kolegu na pozici provozního zámečníka pro výrobní závod v Řepově u Mladé Boleslavi.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Možná hledáme právě vás na pozici provozního zámečníka pro výrobní závod v Řepově u Mladé Boleslavi.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce nového kolegy bude preventivní údržba strojních zařízení, opravy výrobních linek, analýza problémů a jejich odstranění v rámci preventivní údržby. Úzká spolupráce s provozním elektrikářem. Ochota zaskakovat za kolegy ve výrobě - cca 15 % pracovní náplně v roce.

OČEKÁVÁME

  • výuční list
  • obor zámečník, opravář zemědělských strojů výhodou
  • technické myšlení a zručnost
  • znalost svařování (obloukem a plamenem) výhodou

NABÍZÍME

  • mzdové ohodnocení 35.000 – 45.000 Kč (dle praxe a zkušeností)
  • práci na ranní směny po - pá 6:00 - 14:30, v případě střídání ve výrobě jiný režim, směnnost
  • pracovní smlouvu na dobu určitou s možností navazujícího zaměstnání na dobu neurčitou v případě oboustranné spokojenosti
  • práci v tradičním a úspěšném cihlářském průmyslu
  • zázemí stabilní společnosti
  • množství benefitů společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění 1500 Kč/měs., zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: pavel.skalak@wienerberger.com, Pavel Skalák, tel.+420 702 296 888.

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech