Digitalisation process at Wienerberger, Fast Forward General Management & Administration

ŘEDITEL ZÁVODU JEZERNICE

Hledáme nového kolegu na pozici: Ředitel závodu Jezernice.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Možná hledáme právě vás na pozici na pozici: Ředitel závodu Jezernice..

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce bude řízení a vedení závodu s padesáti zaměstnanci, zajištění efektivity automatizovaného výrobního provozu v souladu se stanovenými objemy a výnosy a poskytnutí vysoké úrovně služeb našim zákazníkům.
Budete odpovědný za:

  • celkový výkon závodu, dosahování meziročního zlepšení v oblasti nákladů
  • prevenci vzniku pracovních úrazů a pozitivní kulturu, která je v souladu s předpisy a normami
  • vedení týmu, vyhledávání talentů, rozvíjení know-how, řešení nástupnictví u klíčových pozic
  • přípravu a schvalování krátkodobých/střednědobých cílů a rozpracovávání dlouhodobých strategických cílů
  • udržení a zlepšení kvality výrobků, spolupráci na vývoji produktů
  • prosazování výrobní kultury neustálého zlepšování a využívání postupů štíhlé výroby

OČEKÁVÁME

  • motivaci a chuť pracovat v keramické výrobě
  • zkušenosti z vedoucí pozice ve výrobní oblasti
  • ochotu převzít odpovědnost
  • schopnost vést, zejména v oblasti řízení změn
  • zkušenosti s odborným vedením pracovníků
  • dobrou znalost relevantních a aktuálních právních předpisů
  • pokročilou znalost anglického jazyka (B2)
  • řidičské oprávnění skupiny B

NABÍZÍME

  • dostatek smysluplné práce
  • zázemí stabilní společnosti
  • odměnu dle stanovených KPI
  • zaškolení, možnost profesního růstu
  • Benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Chcete-li být užitečný/á našemu výrobnímu týmu a našim zákazníkům, pak pošlete svou žádost se strukturovaným životopisem na e-mail: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel. +420 383 826 440.

Všechny nabízené pozici v Českých Budějovicích