Kolový nakladač | Wienerberger

ŘIDIČ ČELNÍHO NAKLADAČE – TÝN NAD VLTAVOU

Hledáme kolegu na pozici obsluha čelního nakladače v Týně nad Vltavou.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Hledáme kolegu do týmu na pozici obsluha čelního nakladače pro náš výrobní závod v Týně nad Vltavou.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce nového kolegy bude obsluha čelního nakladače a manipulace s materiálem v závodě na výrobu cihlářských výrobků. Součástí práce je dále pravidelná údržba nakladače a úklid pracoviště.

  • Chcete pracovat v tradičním cihlářském odvětví?
  • Nevadí Vám nepřetržitý provoz?
  • Máte řidičský průkaz sk. C?

OČEKÁVÁME

  • min. vyučení
  • praxe min. 2 roky
  • ŘP sk. B, C
  • strojní průkaz výhodou
  • spolehlivost a zodpovědnost

NABÍZÍME - příspěvek za doporučení 30 000 Kč

  • mzdové ohodnocení 25.000 – 32.000 Kč
  • náborový příspěvek 30.000 Kč
  • práci na 2 směny - ranní 6:00 -14:30, odpolední 14:00 - 22:00 (v režimu 4 dny ranní - 2 dny volno - 4 dny odpolední - 2 dny volno)
  • nejprve smlouvu na rok a později prodloužení na dobu neurčitou v případě oboustranné spokojenosti
  • zázemí stabilní společnosti
  • zaškolení, možnost profesního růstu
  • benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění 1.500 Kč/měs., zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: pavel.skalak@wienerberger.com, Pavel Skalák, tel.+420 702 296 888.

anebo vyplňte formulář

* Údaje s hvězdičkou jsou povinné.

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech